• Про нас
  • Звіти
  • Медіакіт
  • Контакти
  • Поскаржитися на публікацію
Середа, 15 Жовтня, 2025
Підтримати проект
Центр журналістських розслідувань «Сила правди»
No Result
View All Result
  • Новини
  • Розслідування
  • Аналітика
  • Ми вплинули
  • Лайфхак
  • Спецтема
  • Блоги
  • Досьє
  • Комунальна нерухомість
  • Підтримати проект
  • Новини
  • Розслідування
  • Аналітика
  • Ми вплинули
  • Лайфхак
  • Спецтема
  • Блоги
  • Досьє
  • Комунальна нерухомість
  • Підтримати проект
No Result
View All Result
Центр журналістських розслідувань «Сила правди»
No Result
View All Result

Центр журналістських розслідувань «Сила правди» > Новини > У Любомлі капітально відремонтують дві ділянки дороги за 2,7 мільйона гривень

У Любомлі капітально відремонтують дві ділянки дороги за 2,7 мільйона гривень

Автор: Антон Філіппов
27 Липня 2024 в 10:00
У категорії: Новини
ремонт доріг

У Любомлі відремонтують дві ділянки дороги за 2,7 мільйона гривень. Фото ілюстративне, «Слово і Діло»

Любомльська міська рада замовила підприємству «Луцькавтодор-Сервіс» капітальний ремонт дорожнього покриття на двох вулицях. Загальна вартість договорів – 2,76 мільйона гривень. Фірму вирішили залучити без проведення конкурсу, а відтак — і без конкуренції. 

Інформація про це розміщена у системі публічних закупівель «Prozorro». 

Договори уклали на капітальний ремонт дорожнього покриття по вулиці Дружби – від будинку №55 до вулиці Промислова, а також по вулиці Шевченка – від будинку №101 до місцевого кладовища. Обидві угоди підписали з підприємством «Луцькавтодор-Сервіс» 21 червня 2024-го. Відтак, вартість ремонту вулиці Дружби складе 1,37 мільйона гривень, а вулиці Шевченка – 1,38 мільйона гривень.

На вулиці Дружби мають влаштувати загалом 1467 квадратних метрів асфальту товщиною 50 міліметрів. До обсягу робіт входить укріплення узбіччя гравійною сумішшю товщиною 10 сантиметрів, а також нанесення дорожньої розмітки. На вулиці Шевченка фірма повинна загалом улаштувати 967 квадратних метрів нового асфальту товщиною 50 міліметрів. Крім того, «Луцькавтодор-Сервіс» має установити бортові камені, нанести розмітку, а також облаштувати дощову каналізацію.

Підтримати проєктПідтримати проєктПідтримати проєкт

Для ремонту обох доріг підрядник буде використовувати асфальтобетонну суміш, яку врахував по ціні 4680 гривень за тонну разом з податками (сума не включає транспортування і складські витрати). Ця вартість не є високою. Для порівняння, за даними «Наших грошей», дніпровське підприємство «Укравтобуд» в травневих договорах врахувало асфальтобетонну суміш саме такого типу і марки по ціні 9179 гривень за тонну. 

Готову піщано-щебеневу суміш з зернами діаметром 0-40 міліметрів у Любомлі врахували по ціні 585 гривень за кубічний метр. Водночас за даними Національного інституту розвитку інфраструктури, який, серед іншого, здійснює моніторинг цін на будівельні матеріали, у червні середня вартість кубічного метра такої ж піщано-щебеневої суміші на Волині становила 745 гривень. 

За умовами закупівлі, роботи по вулиці Дружби мають виконати до кінця серпня, а по вулиці Шевченка – до кінця вересня 2024-го. 

Любомльська міська рада залучила ТОВ «Луцькавтодор-Сервіс» напряму, без проведення торгів. Власниками луцької фірми записані Вадим Заяць та Оксана Смялко. 

Як вже писала «Сила правди», фірма «Луцькавтодор-Сервіс» відноситься до корпорації дорожніх компаній «ЛАД», яку пов’язують із родиною місцевого бізнесмена Юрія Ольхового. У 2009-2010 роках він очолював Службу автомобільних доріг у Волинській області, яку з березня 2023 року перейменували на Службу відновлення та розвитку інфраструктури у Волинській області. Від цієї державної структури «Луцькавтодор-Сервіс» вже котрий рік отримує великі підряди. У минулому році підприємство одержало на ремонт та утримання автошляхів області 185,5 мільйона гривень і за цією сумою посіло друге місце серед підрядників Служби відновлення. 

Нагадаємо, раніше «Сила правди» проаналізувала, хто ремонтував волинські дороги у 2023 році і скільки це коштувало.

Антон Філіппов

Журналіст
Теги матеріалу: ProzorroВадим ЗаяцьДорогиЗакупівліКорпорація «ЛАД»ЛюбомльЛюбомльська міська радаОксана СмялкоремонтТОВ «Луцькавтодор-сервіс»Юрій Ольховий
ПоділитисяПоділитисяВідправитиВідправити
Попередня новина

Міжнародні перевезення для втікачів: як чоловіки відкривають фіктивний бізнес, щоб покинути Україну

Наступна новина

Зубри пішли, прийшли друзі. Як лісові чиновники ділять мисливські угіддя волинського лісу

Схожі Публікації

Громада на Волині відсудила гроші за браковані документи на храми у фірми, яку рекомендував ексчиновник ОДА

Автор: Оксана Коваленко
14 Жовтня 2025 в 14:55
0
Церква Козьмодем’янська у селі Вишнів.

Центр культури Вишнівської сільради Ковельського району через суд повернув майже 145 тисяч гривень, які заплатив...

Детальніше

Із забудовника торгового центру «Баобаб», що під Луцьком, стягують 2,5 мільйони гривень

Автор: Олег Криштоф
13 Жовтня 2025 в 15:09
0
ТЦ "Баобаб" Baobab

Зі сільськогосподарського приватного підприємства «Дружба» стягують 2,5 мільйони гривень так званого будівельного податку. Два роки...

Детальніше

Голову громади на Волині судитимуть за відмову надати інформацію на запит журналістки «Сили правди» 

Автор: Сила Правди
10 Жовтня 2025 в 13:47
0
Ігор Волосюк, Сошичненський сільський голова

Голову Сошичненської громади Ігоря Волосюка судитимуть за відмову надати інформацію на запит журналістки «Сили правди»...

Детальніше
Наступна новина
Мисливські угіддя в заказнику Зубр

Зубри пішли, прийшли друзі. Як лісові чиновники ділять мисливські угіддя волинського лісу

  • 14 Жовтня 14:55 Громада на Волині відсудила гроші за браковані документи на храми у фірми, яку рекомендував ексчиновник ОДА
  • 13 Жовтня 15:09 Із забудовника торгового центру «Баобаб», що під Луцьком, стягують 2,5 мільйони гривень
  • 10 Жовтня 13:47 Голову громади на Волині судитимуть за відмову надати інформацію на запит журналістки «Сили правди» 
  • 9 Жовтня 15:20 ВРП відкрила дисциплінарне провадження щодо волинського судді, який «не встигав» карати п’яних водіїв
  • 9 Жовтня 12:31 На Волині у розбудову пункту пропуску «Ягодин» вкладуть майже 1,4 мільярда гривень
  • 7 Жовтня 19:05 Майже гектар виведеної з держлісфонду землі поблизу Луцька суд залишив приватним власникам
  • 6 Жовтня 13:07 На Волині судитимуть очільницю громади через 200 тисяч гривень збитків місцевому бюджету
  • 4 Жовтня 14:00 Які статки приховує ексначальник Волинського обласного ТЦК
  • 4 Жовтня 10:00 У Поліському лісовому офісі – новий директор
  • 3 Жовтня 13:18 На Волині підприємиця «конкурувала» на аукціонах зі своєю ж компанією – оштрафували на майже 300 тисяч
  • 2 Жовтня 18:24 Директорку психоневрологічного інтернату на Волині судитимуть за махінації на закупівлях одягу для підопічних
  • 2 Жовтня 15:09 Учнів-чорнобильців на Волині харчуватимуть до кінця року за майже 70 мільйонів гривень
  • 1 Жовтня 14:55 Судитимуть лікаря з Волині, якого звинувачують у встановленні інвалідності за 2000 доларів 
  • 30 Вересня 17:38 АМКУ оштрафував два проєктні підприємства за змову на торгах для Служби місцевих автомобільних доріг Волині
  • 26 Вересня 17:00 Як обрати ідеальні двері для вашої оселі: рішення, які працюють
  • 26 Вересня 15:49 Хто потрапив до списку присяжних Луцького міськрайонного суду
  • 26 Вересня 12:45 Зруйновану через обстріл частину багатоповерхівки в Луцьку демонтують за понад 9 з половиною мільйонів гривень
  • 25 Вересня 17:17 Судитимуть військових, які допомагали заочно оновити дані в ТЦК на Волині
  • 25 Вересня 12:50 Контейнери для продуктів харчування – зручність і безпека зберігання
  • 25 Вересня 11:27 Луцька влада взялася за Центральний ринок і Старе місто
Усі новини розділу

Контактні дані

  •  Волинська область, місто Луцьк
  •  (+38) 095 15 97 813
  •  [email protected]
  • Підтримати проект


Підтримати проект

Розділи сайту

  • Новини
  • #Розслідування
  • #Аналітика
  • #Ми вплинули
  • #Спецтема
  • #Лайфхак

Інформація

  • Про нас
  • Звіти
  • Медіакіт
  • Контакти
  • Поскаржитися на публікацію

Про нас

«Сила правди» – це об’єднання журналістів, які прагнуть справедливості та демократичного суспільства без корупції.

Розробка та підтримка сайту Massimo Agency | massimo.in.ua

Copyright 2018-2025 © Центр журналістських розслідувань "Сила правди".
Матеріали Центру журналістських розслідувань «Сила правди» можна використовувати згідно ліцензії Creative Commons із зазначенням авторства, CC BY (переклад ліцензії українською). Прохання ставити гіперпосилання на «Силу правди» в першому чи другому абзаці вашого матеріалу.

No Result
View All Result
  • Новини
  • Розслідування
  • Аналітика
  • Ми вплинули
  • Лайфхак
  • Спецтема
  • Блоги
  • Досьє
  • Комунальна нерухомість
  • Підтримати проект

Copyright 2018-2025 © Центр журналістських розслідувань "Сила правди".
Матеріали Центру журналістських розслідувань «Сила правди» можна використовувати згідно ліцензії Creative Commons із зазначенням авторства, CC BY (переклад ліцензії українською). Прохання ставити гіперпосилання на «Силу правди» в першому чи другому абзаці вашого матеріалу.