• Про нас
  • Звіти
  • Медіакіт
  • Контакти
  • Поскаржитися на публікацію
Вівторок, 14 Жовтня, 2025
Підтримати проект
Центр журналістських розслідувань «Сила правди»
No Result
View All Result
  • Новини
  • Розслідування
  • Аналітика
  • Ми вплинули
  • Лайфхак
  • Спецтема
  • Блоги
  • Досьє
  • Комунальна нерухомість
  • Підтримати проект
  • Новини
  • Розслідування
  • Аналітика
  • Ми вплинули
  • Лайфхак
  • Спецтема
  • Блоги
  • Досьє
  • Комунальна нерухомість
  • Підтримати проект
No Result
View All Result
Центр журналістських розслідувань «Сила правди»
No Result
View All Result

Центр журналістських розслідувань «Сила правди» > Новини > Сім’я голови Волинської ОДА позбулася квартири в Луганську й так і не нажила автомобіля: аналіз декларації

Сім’я голови Волинської ОДА позбулася квартири в Луганську й так і не нажила автомобіля: аналіз декларації

Автор: Ольга Юсковець
15 Грудня 2023 в 14:16
У категорії: Новини, ТОП новини
Статки Погуляйка

Голова Волинської обласної державної адміністрації Юрій Погуляйко задекларував квартиру дружини в Києві, два паркомісця в столиці і жодного авто. У 2022-ому статки сім’ї Погуляйків суттєво не змінились у порівнянні з попередніми роками, хоча й зарплата посадовця сягнула майже мільйона гривень.

Електронну декларацію про майно та доходи за 2022 рік голова Волинської обласної військової адміністрації подав у першого грудня 2023-го. 10 грудня Національне агентство з питань запобігання корупції відновило публічний доступ до Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави та місцевого самоврядування.

У голови Волинської обласної державної адміністрації Юрія Погуляйка в умовах воєнного стану додалося обов’язків. Адже владі довелося не лише організовувати оборону на кордоні з Білоруссю, вирішувати проблеми з пальним і продовольчими запасами, контролювати ліквідацію наслідків ракетних ударів, забезпечувати роботу соціальної сфери в умовах блекату, будувати укриття, а й формувати та затверджувати обласний бюджет. Крім того, торік Юрій Погуляйко судився з обласною радою через висловлену йому недовіру, разом з підприємцями «штурмував» головне управління ДПС через проблеми з реєстрацією податкових накладних, а тим часом від його імені шахраї виманювали гроші у тих же підприємців під виглядом підтримки ЗСУ.

За цей складний рік дохід голови військової адміністрації становив 920 тисяч гривень, тобто щомісяця йому нараховували приблизно 76,7 тисяч гривень. Для порівняння у 2021-ому зарплата була трохи вищою за 64 тисячі на місяць.

Підтримати проєктПідтримати проєктПідтримати проєкт

Дружина Вікторія Погуляйко працює приватним нотаріусом у Києві. Торік заробила всього 19,5 тисяч гривень. Крім того, вона отримала 1,3 мільйона гривень доходу від відчуження майна.

Голова адміністрації декларує 177,3 тисячі доларів і 140 тисяч гривень заощаджень готівкою. Ще 602,9 тисячі гривень лежать на банківських рахунках.

Його дружина в готівці тримає 27,3 тисячі доларів і 120 тисяч гривень. На банківських рахунках у Вікторії Погуляйко 7,8 тисяч євро, 26 доларів і 14,5 тисяч в національній валюті.

Більшість об’єктів нерухомості, якими користується сім’я, належать саме дружині Вікторії. Мова про квартиру у Києві площею 138,7 квадратних метра, право власності на яку вона набула ще у 2009-му і два паркомісця площею по 11 квадратів. 

Також Вікторії з 2007 року належить половина нежитлового приміщення у Луганську площею 98,4 квадратних метри, інша ж частина перебуває у власності найімовірніше її сестри Наталії Іванової. До 2021-го року Вікторії Погуляйко також належала квартира площею 107,8 квадрата на тимчасово окупованій території – у Луганську. Натомість у декларації за 2022 рік цієї нерухомості уже немає, а жінка, як вже зазначалося, отримала 1,3 мільйона гривень доходу від відчуження нерухомого майна.

Центр журналістських розслідувань «Сила правди» звернувся до Юрія Погуляйка аби з’ясувати, чи дійсно у 2022 році його дружина продала квартиру у Луганську і чи це відбулося до повномасштабного вторгнення Росії, чи після. Однак, голова ОДА через прессекретарку Каріну Мариневич відмовився будь-що коментувати з цього приводу.

Самому ж Юрію Погуляйку, згідно з декларацією, з 2020-го належить 12 соток в селі Пухівка Броварського району Київської області. Крім того, з 2021 року Юрій Погуляйко орендує у заслуженої освітянки України Ніни Патрай житловий будинок під Луцьком – у селі Лище Підгайцівської громади – площа якого невідома.

У своїй декларації Погуляйко також зазначив, що з 2022-го його донька Анастасія орендує у Нідерландах кімнату. 

Голова Волинської обласної державної адміністрації, судячи з декларації, транспортними засобами не володіє. Натомість декларує оформлений на дружину мотоцикл «BMW K1300S» 2011 року випуску.

Нагадаємо, що 24 лютого 2022 року у зв’язку з повномасштабним вторгненням Російської Федерації НАЗК обмежило доступ до публічної частини реєстру декларацій. Восени 2023 року Верховна Рада з другого разу підтримала відновлення обов’язкового декларування та повернення реєстру в публічний доступ з певними обмеженнями. Таким чином до 31 січня 2024 року особи, на яких покладається обов’язок з декларування доходів і майна, повинні подати свої декларації за 2021 та 2022 роки, а до 31 березня – за 2023 рік.

Раніше «Сила правди» розповідала, що задекларував у 2021 році нардеп з Луцька Ігор Палиця. А також, що вказали у своїх деклараціях за 2022-й директор Поліського лісового офісу Олександр Кватирко, головний поліцейський Волині Юрій Крошко, мери міст Ковеля та Ківерців Ігор Чайка і Олександр Ковальчук.

Ольга Юсковець

Журналістка
Теги матеріалу: Війна в УкраїніВікторія ПогуляйкоВолинська обласна державна адміністрація (Волинська ОДА)ДеклараціїЗарплатиЛуганськНаталія ІвановаНаціональне агентство із запобігання корупції (НАЗК)Ніна ПатрайЮрій Погуляйко
ПоділитисяПоділитисяВідправитиВідправити
Попередня новина

Чиновника сільради на Волині засудили на 5,5 років за привласнення бюджетних грошей і напад на журналістку

Наступна новина

Нова Audi, старий Passat: що задекларували ректори найбільших вишів Волині

Схожі Публікації

Громада на Волині відсудила гроші за браковані документи на храми у фірми, яку рекомендував ексчиновник ОДА

Автор: Оксана Коваленко
14 Жовтня 2025 в 14:55
0
Церква Козьмодем’янська у селі Вишнів.

Центр культури Вишнівської сільради Ковельського району через суд повернув майже 145 тисяч гривень, які заплатив...

Детальніше

Із забудовника торгового центру «Баобаб», що під Луцьком, стягують 2,5 мільйони гривень

Автор: Олег Криштоф
13 Жовтня 2025 в 15:09
0
ТЦ "Баобаб" Baobab

Зі сільськогосподарського приватного підприємства «Дружба» стягують 2,5 мільйони гривень так званого будівельного податку. Два роки...

Детальніше

Голову громади на Волині судитимуть за відмову надати інформацію на запит журналістки «Сили правди» 

Автор: Сила Правди
10 Жовтня 2025 в 13:47
0
Ігор Волосюк, Сошичненський сільський голова

Голову Сошичненської громади Ігоря Волосюка судитимуть за відмову надати інформацію на запит журналістки «Сили правди»...

Детальніше
Наступна новина
Ірина Вахович і Анатолій Цьось, декларації ректорів

Нова Audi, старий Passat: що задекларували ректори найбільших вишів Волині

  • 14 Жовтня 14:55 Громада на Волині відсудила гроші за браковані документи на храми у фірми, яку рекомендував ексчиновник ОДА
    • 13 Жовтня 15:09 Із забудовника торгового центру «Баобаб», що під Луцьком, стягують 2,5 мільйони гривень
    • 10 Жовтня 13:47 Голову громади на Волині судитимуть за відмову надати інформацію на запит журналістки «Сили правди» 
    • 9 Жовтня 15:20 ВРП відкрила дисциплінарне провадження щодо волинського судді, який «не встигав» карати п’яних водіїв
    • 9 Жовтня 12:31 На Волині у розбудову пункту пропуску «Ягодин» вкладуть майже 1,4 мільярда гривень
    • 7 Жовтня 19:05 Майже гектар виведеної з держлісфонду землі поблизу Луцька суд залишив приватним власникам
    • 6 Жовтня 13:07 На Волині судитимуть очільницю громади через 200 тисяч гривень збитків місцевому бюджету
    • 4 Жовтня 14:00 Які статки приховує ексначальник Волинського обласного ТЦК
    • 4 Жовтня 10:00 У Поліському лісовому офісі – новий директор
    • 3 Жовтня 13:18 На Волині підприємиця «конкурувала» на аукціонах зі своєю ж компанією – оштрафували на майже 300 тисяч
    • 2 Жовтня 18:24 Директорку психоневрологічного інтернату на Волині судитимуть за махінації на закупівлях одягу для підопічних
    • 2 Жовтня 15:09 Учнів-чорнобильців на Волині харчуватимуть до кінця року за майже 70 мільйонів гривень
    • 1 Жовтня 14:55 Судитимуть лікаря з Волині, якого звинувачують у встановленні інвалідності за 2000 доларів 
    • 30 Вересня 17:38 АМКУ оштрафував два проєктні підприємства за змову на торгах для Служби місцевих автомобільних доріг Волині
    • 26 Вересня 17:00 Як обрати ідеальні двері для вашої оселі: рішення, які працюють
    • 26 Вересня 15:49 Хто потрапив до списку присяжних Луцького міськрайонного суду
    • 26 Вересня 12:45 Зруйновану через обстріл частину багатоповерхівки в Луцьку демонтують за понад 9 з половиною мільйонів гривень
    • 25 Вересня 17:17 Судитимуть військових, які допомагали заочно оновити дані в ТЦК на Волині
    • 25 Вересня 12:50 Контейнери для продуктів харчування – зручність і безпека зберігання
    • 25 Вересня 11:27 Луцька влада взялася за Центральний ринок і Старе місто
    Усі новини розділу

    Контактні дані

    •  Волинська область, місто Луцьк
    •  (+38) 095 15 97 813
    •  [email protected]
    • Підтримати проект


    Підтримати проект

    Розділи сайту

    • Новини
    • #Розслідування
    • #Аналітика
    • #Ми вплинули
    • #Спецтема
    • #Лайфхак

    Інформація

    • Про нас
    • Звіти
    • Медіакіт
    • Контакти
    • Поскаржитися на публікацію

    Про нас

    «Сила правди» – це об’єднання журналістів, які прагнуть справедливості та демократичного суспільства без корупції.

    Розробка та підтримка сайту Massimo Agency | massimo.in.ua

    Copyright 2018-2025 © Центр журналістських розслідувань "Сила правди".
    Матеріали Центру журналістських розслідувань «Сила правди» можна використовувати згідно ліцензії Creative Commons із зазначенням авторства, CC BY (переклад ліцензії українською). Прохання ставити гіперпосилання на «Силу правди» в першому чи другому абзаці вашого матеріалу.

    No Result
    View All Result
    • Новини
    • Розслідування
    • Аналітика
    • Ми вплинули
    • Лайфхак
    • Спецтема
    • Блоги
    • Досьє
    • Комунальна нерухомість
    • Підтримати проект

    Copyright 2018-2025 © Центр журналістських розслідувань "Сила правди".
    Матеріали Центру журналістських розслідувань «Сила правди» можна використовувати згідно ліцензії Creative Commons із зазначенням авторства, CC BY (переклад ліцензії українською). Прохання ставити гіперпосилання на «Силу правди» в першому чи другому абзаці вашого матеріалу.