• Про нас
  • Звіти
  • Медіакіт
  • Контакти
  • Поскаржитися на публікацію
Середа, 15 Жовтня, 2025
Підтримати проект
Центр журналістських розслідувань «Сила правди»
No Result
View All Result
  • Новини
  • Розслідування
  • Аналітика
  • Ми вплинули
  • Лайфхак
  • Спецтема
  • Блоги
  • Досьє
  • Комунальна нерухомість
  • Підтримати проект
  • Новини
  • Розслідування
  • Аналітика
  • Ми вплинули
  • Лайфхак
  • Спецтема
  • Блоги
  • Досьє
  • Комунальна нерухомість
  • Підтримати проект
No Result
View All Result
Центр журналістських розслідувань «Сила правди»
No Result
View All Result

Центр журналістських розслідувань «Сила правди» > #Ми вплинули > Поліція щомісяця штрафує посадовців сільради під Луцьком через шлагбауми Кватирка

Поліція щомісяця штрафує посадовців сільради під Луцьком через шлагбауми Кватирка

Автор: Оксана Петрук
5 Листопада 2020 в 10:00
У категорії: #Ми вплинули, Новини
Шлагбаум Кватирка

VIP-мешканець села Гаразджа під Луцьком самовільно перегородив проїзд сільською вулицею. Поліція вимагає демонтувати конструкції, а посадовці сільської ради розводять руками і мовчки платять штрафи.

Влітку цього року Центр журналістських розслідувань «Сила правди» розповідав про будинок головного лісівника Волині Олександра Кватирка в селі Гаразджа під Луцьком. Задекларований чиновником довгобуд виявився добротним маєтком з прокладеною до нього новою дорогою. Та найцікавіше, що після цього вулиця Сонячна набула особливого статусу – «з обмеженим доступом». З обох боків проїжджу частину перекрили шлагбаумами на дистанційному управлінні і встановили знаки «Тупик».

«Сила правди» звернулась до Піддубцівської сільської ради і до патрульної поліції з питанням про правомірність встановлення дорожніх знаків і обмежувачів. Піддубцівський голова Борис Горбатюк повідомив, що шлагбауми і знаки встановив Олександр Кватирко власним коштом і без дозволу сільради. У відділі безпеки дорожнього руху Управління патрульної поліції Волині також констатували, що до них за погодженням ніхто не звертався.

Та, зрештою, ніхто під таким й не підпишеться, бо подібні віп-забаганки можуть коштувати комусь найдорожчого. На вулиці Сонячній є близько десятка будинків. У разі виникнення, наприклад, пожежі жоден автомобіль екстрених служб не зможе вчасно дістатися до місця події через ці конструкції.

Підтримати проєктПідтримати проєктПідтримати проєкт

В липні 2020-го поліція обстежила вулицю Сонячна і зобов’язала сільраду демонтувати шлагбауми. 5-го серпня правоохоронці перевірили виконання припису і виявили, що ніхто палець об палець не вдарив. Відтак притягнули до адмінвідповідальності секретаря Піддубцівської сільради Віктора Лазька і повторно нагадали, що в місячний термін обмежувачі руху треба демонтувати. Але нічого не змінилося й після цього.

29-го жовтня співробітники відділу безпеки дорожнього руху УПП у Волинській області виявили, що шлагбауми і знаки залишаються на своїх місцях. Цього разу склали протокол на голову сільради  Бориса Горбатюка.

поліція оштрафувала сільського голову через Олександра Кватирка

Сам Горбатюк каже, що говорив з Олександром Кватирком про демонтаж незаконних конструкцій, але той не прислухається.

«Ми не давали дозвіл і гроші на шлагбауми. Кватирко робив все сам, за власні кошти. Де він їх брав, на жаль, це я сказати не можу. Я з ним говорив за ті шлагбауми. Кажу, мешканці скаржаться і журналісти питають. Треба піти назустріч людям», – прокоментував телефоном посадовець.

В поліції інформують, що наступного разу перевірятимуть виконання припису у грудні. Якщо нічого не зміниться, то когось з посадовців вчергове притягнуть до відповідальності згідно зі статтею 188-28 Кодексу України про адміністративні правопорушення «Невиконання законних вимог посадових осіб уповноважених підрозділів Національної поліції». А це від 255 до 340 гривень штрафу.

«Сила правди» продовжує стежити і висвітлювати, як працюють закони України і ті, хто пильнує їх виконання.

Оксана Петрук

Редакторка Центру журналістських розслідувань "Сила правди"
Теги матеріалу: Андрій КрутеньБорис ГорбатюкВіктор ЛазькоОлександр Кватирко
ПоділитисяПоділитисяВідправитиВідправити
Попередня новина

Результати виборів мера Ковеля: офіційно

Наступна новина

Пасажири, водії та пішоходи: від початку року у ДТП на Волині загинуло 74 людини

Схожі Публікації

Громада на Волині відсудила гроші за браковані документи на храми у фірми, яку рекомендував ексчиновник ОДА

Автор: Оксана Коваленко
14 Жовтня 2025 в 14:55
0
Церква Козьмодем’янська у селі Вишнів.

Центр культури Вишнівської сільради Ковельського району через суд повернув майже 145 тисяч гривень, які заплатив...

Детальніше

Із забудовника торгового центру «Баобаб», що під Луцьком, стягують 2,5 мільйони гривень

Автор: Олег Криштоф
13 Жовтня 2025 в 15:09
0
ТЦ "Баобаб" Baobab

Зі сільськогосподарського приватного підприємства «Дружба» стягують 2,5 мільйони гривень так званого будівельного податку. Два роки...

Детальніше

Голову громади на Волині судитимуть за відмову надати інформацію на запит журналістки «Сили правди» 

Автор: Сила Правди
10 Жовтня 2025 в 13:47
0
Ігор Волосюк, Сошичненський сільський голова

Голову Сошичненської громади Ігоря Волосюка судитимуть за відмову надати інформацію на запит журналістки «Сили правди»...

Детальніше
Наступна новина
Кількість ДТП у 2020 році

Пасажири, водії та пішоходи: від початку року у ДТП на Волині загинуло 74 людини

  • 14 Жовтня 14:55 Громада на Волині відсудила гроші за браковані документи на храми у фірми, яку рекомендував ексчиновник ОДА
  • 13 Жовтня 15:09 Із забудовника торгового центру «Баобаб», що під Луцьком, стягують 2,5 мільйони гривень
  • 10 Жовтня 13:47 Голову громади на Волині судитимуть за відмову надати інформацію на запит журналістки «Сили правди» 
  • 9 Жовтня 15:20 ВРП відкрила дисциплінарне провадження щодо волинського судді, який «не встигав» карати п’яних водіїв
  • 9 Жовтня 12:31 На Волині у розбудову пункту пропуску «Ягодин» вкладуть майже 1,4 мільярда гривень
  • 7 Жовтня 19:05 Майже гектар виведеної з держлісфонду землі поблизу Луцька суд залишив приватним власникам
  • 6 Жовтня 13:07 На Волині судитимуть очільницю громади через 200 тисяч гривень збитків місцевому бюджету
  • 4 Жовтня 14:00 Які статки приховує ексначальник Волинського обласного ТЦК
  • 4 Жовтня 10:00 У Поліському лісовому офісі – новий директор
  • 3 Жовтня 13:18 На Волині підприємиця «конкурувала» на аукціонах зі своєю ж компанією – оштрафували на майже 300 тисяч
  • 2 Жовтня 18:24 Директорку психоневрологічного інтернату на Волині судитимуть за махінації на закупівлях одягу для підопічних
  • 2 Жовтня 15:09 Учнів-чорнобильців на Волині харчуватимуть до кінця року за майже 70 мільйонів гривень
  • 1 Жовтня 14:55 Судитимуть лікаря з Волині, якого звинувачують у встановленні інвалідності за 2000 доларів 
  • 30 Вересня 17:38 АМКУ оштрафував два проєктні підприємства за змову на торгах для Служби місцевих автомобільних доріг Волині
  • 26 Вересня 17:00 Як обрати ідеальні двері для вашої оселі: рішення, які працюють
  • 26 Вересня 15:49 Хто потрапив до списку присяжних Луцького міськрайонного суду
  • 26 Вересня 12:45 Зруйновану через обстріл частину багатоповерхівки в Луцьку демонтують за понад 9 з половиною мільйонів гривень
  • 25 Вересня 17:17 Судитимуть військових, які допомагали заочно оновити дані в ТЦК на Волині
  • 25 Вересня 12:50 Контейнери для продуктів харчування – зручність і безпека зберігання
  • 25 Вересня 11:27 Луцька влада взялася за Центральний ринок і Старе місто
Усі новини розділу

Контактні дані

  •  Волинська область, місто Луцьк
  •  (+38) 095 15 97 813
  •  [email protected]
  • Підтримати проект


Підтримати проект

Розділи сайту

  • Новини
  • #Розслідування
  • #Аналітика
  • #Ми вплинули
  • #Спецтема
  • #Лайфхак

Інформація

  • Про нас
  • Звіти
  • Медіакіт
  • Контакти
  • Поскаржитися на публікацію

Про нас

«Сила правди» – це об’єднання журналістів, які прагнуть справедливості та демократичного суспільства без корупції.

Розробка та підтримка сайту Massimo Agency | massimo.in.ua

Copyright 2018-2025 © Центр журналістських розслідувань "Сила правди".
Матеріали Центру журналістських розслідувань «Сила правди» можна використовувати згідно ліцензії Creative Commons із зазначенням авторства, CC BY (переклад ліцензії українською). Прохання ставити гіперпосилання на «Силу правди» в першому чи другому абзаці вашого матеріалу.

No Result
View All Result
  • Новини
  • Розслідування
  • Аналітика
  • Ми вплинули
  • Лайфхак
  • Спецтема
  • Блоги
  • Досьє
  • Комунальна нерухомість
  • Підтримати проект

Copyright 2018-2025 © Центр журналістських розслідувань "Сила правди".
Матеріали Центру журналістських розслідувань «Сила правди» можна використовувати згідно ліцензії Creative Commons із зазначенням авторства, CC BY (переклад ліцензії українською). Прохання ставити гіперпосилання на «Силу правди» в першому чи другому абзаці вашого матеріалу.