• Про нас
  • Звіти
  • Медіакіт
  • Контакти
  • Поскаржитися на публікацію
Вівторок, 21 Липня, 2026
Увійти
Спільнота
Центр журналістських розслідувань «Сила правди»
No Result
View All Result
  • Новини
  • Розслідування
  • Аналітика
  • Ми вплинули
  • Лайфхак
  • Спецтема
  • Блоги
  • Досьє
  • Комунальна нерухомість
  • Новини
  • Розслідування
  • Аналітика
  • Ми вплинули
  • Лайфхак
  • Спецтема
  • Блоги
  • Досьє
  • Комунальна нерухомість
No Result
View All Result
Центр журналістських розслідувань «Сила правди»
No Result
View All Result

Центр журналістських розслідувань «Сила правди» > Новини > Податківець, брат луцького політика погорів на хабарі у 1500 доларів

Податківець, брат луцького політика погорів на хабарі у 1500 доларів

Автор: Сила Правди
21 Жовтня 2022 в 14:22
У категорії: Новини

На Волині за вимагання та одержання від підприємства неправомірної вигоди затримали головного державного інспектора Головного управління Державної податкової служби.

Про це інформують у відділі інформаційної політики Львівської обласної прокуратури.

За даними слідства, інспектор вимагав та одержав неправомірну вигоду від представника одного з підприємств – 1500 доларів США та 24 тисячі гривень. За вказану суму чоловік мав забезпечити безперешкодну реєстрацію податкових накладних цього підприємства в Єдиному реєстрі податкових накладних.

За інформацією «Сили правди» із власних джерел, йдеться про інспектора Сергія Бондарука – брата ексдепутата Луцької міської ради від «Батьківщини», співвласника компанії «Волиньфарм» Валерія Бондарука.

У пресслужбі Державного бюро розслідувань додають, що посадовець діяв не сам, а спільно із заступником начальника одного з управлінь податкової. Вони нібито штучно створювали умови віднесення певних операції компанії до ризикових, що не дозволяло підприємцям вчасно реєструвати податкові накладні, і тим самим блокували роботу підприємства. Натомість усі «перешкоди» зникали, коли бізнесмени погоджувалися віддати 10% «відкату» від суми віднесених до ризикових господарських операцій. Такса для підприємств області, у тому числі й тим, що працюють на підвищення обороноздатності країни, становила 85 тисяч гривень.

На цей час у справі провадяться невідкладні слідчі дії. Після їх завершення фігуранту буде повідомлено про підозру за фактом одержання неправомірної вигоди (ч. 3 ст. 368 КК України). Також судом буде вирішене питання про обрання щодо нього запобіжного заходу.

Досудове розслідування здійснюють слідчі ТУ ДБР, розташованого у м. Львові, за оперативного супроводу Управління стратегічних розслідувань у Волинській області ДСР Національної поліції України.

Нагадаємо, ще у 2018 році «Сила правди» писала, що за роки в податковій у Сергія Бондарука з’явилося дороге авто, квартира і два мільйони готівкою. Тоді свій майновий стан він пояснював заощадженнями, які почав відкладати багато років тому, допомогою батьків.

Сила правди

Центр журналістських розслідувань "Сила правди"
Теги матеріалу: Валерій БондарукГоловне управління ДПС у Волинській області (ГУ ДПС у Волинській області)Державне бюро розслідувань (ДБР)КорупціяподаткиСергій Бондарук
ПоділитисяПоділитисяВідправитиВідправити
Попередня новина

Перехід парафій УПЦ до ПЦУ на Волині. Хто цьому заважає та чому процес такий повільний

Наступна новина

На Волині пролунали вибухи у двох містах. Пошкоджено об'єкти енергетики

Схожі Публікації

Керівника волинського БЕБ звільнять

Автор: Олег Криштоф
21 Липня 2026 в 17:11
0
Сергій Журавльов, БЕБ

Тимчасовий виконувач обов'язків начальника територіального управління Бюро економічної безпеки у Волинській області Сергій Журавльов не...

Детальніше

Фермерське господарство ексголовного лісівника Волині взяло в оренду понад 13 га землі під Луцьком

Автор: Антон Філіппов
21 Липня 2026 в 15:12
0
Фермерське господарство колишнього головного лісівника Волині взяло в оренду понад 13 га землі 

Підгайцівська сільська рада за результатами аукціону здала в оренду понад 13 гектарів землі під Луцьком...

Детальніше

Верховний Суд розгляне справу про гектар землі під Луцьком, який роками не можуть повернути громаді

Автор: Олег Криштоф
21 Липня 2026 в 10:29
0
Спірна ділянка в Сирниках

Верховний Суд розгляне справу про понад гектар землі у селі Сирники Луцького району. Ділянку спершу...

Детальніше
Наступна новина
дим вибух

На Волині пролунали вибухи у двох містах. Пошкоджено об'єкти енергетики

  • 21 Липня 17:11 Керівника волинського БЕБ звільнять
  • 21 Липня 15:12 Фермерське господарство ексголовного лісівника Волині взяло в оренду понад 13 га землі під Луцьком
  • 21 Липня 10:29 Верховний Суд розгляне справу про гектар землі під Луцьком, який роками не можуть повернути громаді
    • 20 Липня 13:17 Суд підтвердив невинуватість посадовців Волинської ОДА у справі про ремонт дороги фірмою депутата
    • 20 Липня 9:52 «Фронтера» разом із фондом «Повернись живим» збирає мільйон гривень для бригади «Любарт»
    • 17 Липня 17:27 Як брат директора ДБР отримав 143 об’єкти нерухомості від забудовника і що таке «Ініціатива 143»
    • 17 Липня 16:40 Митник з Волині купив Mercedes за вигідною ціною
    • 17 Липня 15:10 Верховний Суд розгляне справу щодо сплати пайового внеску за будівництво ЖК «Супернова» у Луцьку 
    • 17 Липня 14:54 На Волині директора коледжу судять щодо мільйонних переплат за теплопостачання
    • 17 Липня 11:06 Офіс Генпрокурора оскаржує виправдувальний вирок екскерівнику патанатомічного бюро на Волині
    • 17 Липня 10:16 На Волині планують звести вітрову електростанцію на 18 МВт 
    • 16 Липня 16:23 Чиновника з Волині звільнили від покарання у справі зі збитками на 2,6 мільйона гривень
    • 16 Липня 14:30 Лучанин Сергій Корецький став прем’єр-міністром: як голосували обранці з Волині
    • 16 Липня 13:09 Кого призначили директором волинської екстренки
    • 16 Липня 12:52 Серіал онлайн: як знайти новий сюжет для вечірнього перегляду
    • 16 Липня 11:18 У Луцьку вимагають не звільняти Федорова з посади міністра оборони
    • 15 Липня 17:19 На Волині суд відмовився повернути державі гектар землі в заказнику «Гнідавське болото»
    • 15 Липня 14:05 Екологи виявили на Волині незаконну вирубку лісу на площі майже 10 гектарів
    • 15 Липня 10:21 Лікарня у Луцьку замовила ЛОР-обладнання за понад три з половиною мільйони гривень
    • 14 Липня 17:42 На Волині виявили незаконну вирубку лісу
    Усі новини розділу

    Контактні дані

    •  Волинська область, місто Луцьк
    •  (+38) 095 15 97 813
    •  [email protected]
    • Підтримати проект


    Підтримати проект

    Розділи сайту

    • Новини
    • #Розслідування
    • #Аналітика
    • #Ми вплинули
    • #Спецтема
    • #Лайфхак

    Інформація

    • Про нас
    • Звіти
    • Медіакіт
    • Контакти
    • Поскаржитися на публікацію

    Про нас

    «Сила правди» – це об’єднання журналістів, які прагнуть справедливості та демократичного суспільства без корупції.

    Розробка та підтримка сайту Massimo Agency | massimo.in.ua

    Copyright 2018-2026 © Центр журналістських розслідувань "Сила правди".
    Матеріали Центру журналістських розслідувань «Сила правди» можна використовувати згідно ліцензії Creative Commons із зазначенням авторства, CC BY (переклад ліцензії українською). Прохання ставити гіперпосилання на «Силу правди» в першому чи другому абзаці вашого матеріалу.

    No Result
    View All Result
    • Новини
    • Розслідування
    • Аналітика
    • Ми вплинули
    • Лайфхак
    • Спецтема
    • Блоги
    • Досьє
    • Комунальна нерухомість
    Спільнота Увійти

    Copyright 2018-2026 © Центр журналістських розслідувань "Сила правди".
    Матеріали Центру журналістських розслідувань «Сила правди» можна використовувати згідно ліцензії Creative Commons із зазначенням авторства, CC BY (переклад ліцензії українською). Прохання ставити гіперпосилання на «Силу правди» в першому чи другому абзаці вашого матеріалу.